Учасники АТО з родинами здійснили паломництво до Польщі

23 листопада 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Протягом 6–8 листопада в межах транскордонного співробітництва відбулася молитовна проща БФ «Карітас»-Сокаль» до Республіки Польща з метою вшанування пам’яті сучасних та колишніх героїв, які загинули у боротьбі  за волю України.

Учасниками паломництва стали учасники АТО та військовослужбовці із Сокаля, Бродів, Червонограда, Рівного, Луцька та Здолбунова.  

Паломництво розпочалося у катедральному соборі Св. Ап. Петра і Павла м. Сокаль,  настоятель якого, директор БФ «Карітас»-Сокаль, митрофорний протопресвітер Ярослав Кащук молитовно супроводжував групу. 

У перший день паломники відвідали м.Перемишль у Польщі та відслужили панахиду на військовому українському кладовищі у с. Пикуличах, де поховані  українські військовополонені УГА, армії УНР та члени УПА.  Опісля відвідали замок XVIIст. у м. Ланцут.

В наступні дні поїздки паломники відвідали м. Ченстохова де їх радо прийняла новостворена громада української греко-католицької церкви на чолі з о. Ростиславом Какапичем. Також делегація відвідала паломницький центр Ясна Гура, де перед чудотворним образом Белзської Божої Матері помолилися за українських військовослужбовців та мир.

Учасники поїздки висловлюють подяку Департаменту внутрішньої та інформаційної політики львівської обласної державної адміністрації та департаменту патріаршої курії  УГКЦ у справах душпастерства  силових структур України за сприяння у організації поїздки.

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ