Понад 650 тисяч гривень - на соціальну підтримку учасників АТО

22 листопада 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

На соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані під час Революції Гідності (2014-2017 рр.) скеровували 91,6 млн грн, з яких  у поточному році – 14,1 млн гривень.

За кошти обласного бюджету одноразову адресну допомогу отримали 23 родини загиблих учасників АТО - по 100 тис грн, 1134 демобілізованих воїнів - по 3 тис грн, 206 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні - по 2,5 тис грн щомісяця.

Окрім того, 189 осіб з числа військовослужбовців - інвалідів війни, що брали участь в АТОотримади кошти на реабілітацію (у розмірах від 10 до 25 тис грн), а також 11 родинам - на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих у розмірі по 32 тис гривень.

Цими днями на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 656,1 тис гривень.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ