«Trips for action» - молодь із Львівщини відвідала Польщу

20 листопада 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Днями, завершився візит «Trips for action» в межах якого 32 молодих людей із Львівщини відвідали Польщу. Упродовж трьох днів учасники ознайомились з досвідом функціонування молодіжних просторів та організацій, які працюють з молоддю в Кракові та Варшаві, а також пройшли базовий курс тренінгів з проектного менеджменту.

У Кракові учасники побували в Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie, а у Варшаві зустрілись з Асоціацією Студентів Українських у Польщі, Ukraiński Dom W Warszawie та AEGEE-Warszawa.

Упродовж реалізації візиту навчання гармонійно поєднувалось з практичними сесіями та тривало навіть у дорозі. Учасники виконували в автобусі різноманітні інтерактивні завдання в різних напрямках: інформаційні, логістичні, програмні та інтерактивні.

По завершенню навчальних сесій учасники реалізували на центральній площі Варшави спільний проект «Світ відкритий для молоді», який разом напрацювали під час візиту. Проект був поділений на три частини, зокрема - фотозону, «вільні обійми» та інтерв’ю про те як молодь може змінити світ. Успішне втілення проекту вкотре продемонструвало, що активна молодь зуміла стати командою та втілити свою ідею в життя.

Нагадаємо, мета візиту - мотивування учасників до розвитку молодіжних ініціатив у Львівській області. Висвітлення візиту можна переглянути також за посиланням.

Організатори візиту - департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний молодіжний центр та ГО «Центр ініціативної молоді».

Ключові слова:

візитпольщамолодь
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ