У межах Форуму для громадських організацій Львівщини провели практичні майстер-класи

20 листопада 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 листопада, у межах Другого щорічного Форуму громадських організацій Львівщини​ «Партнерство та розвиток» відбулась серія майстер-класів.

Відтак, присутні мали можливість відвідати один із трьох майстер-класів, які були передбачені у програмі Форуму.

Зокрема, ознайомитися із проектним менеджментом - процесом управління командою, ресурсами проекту за допомогою спеціальних методів та прийомів з метою успішного досягнення поставленого завдання. Тренер - Віталій Загайний, голова правління громадської організації «Центр громадянських ініціатив».

Окрім того, відвідати лекцію про фандрейзинг - процес залучення фінансів та інших ресурсів, які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому, який провела тренер - Юлія Рудюк, координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив».

Третій майстер-клас стосувався організаційного розвитку громадських організацій - просто про складне. Спікер - Любов Максимович, голова центру громадської організації «Центр «Жіночі перспективи».

Опісля, усі учасники отримали сертифікати про проходження майстер-класів у межах Другого щорічного Форуму "Партнерство та розвиток".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ