На Львівщині відбудеться другий етап Карпатської молодіжної хокейної ліги

9 листопада 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Впродовж 10-12 листопада на Льодовій арені м. Новояворівська відбудуться матчі другого етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги ігрового сезону 2017-2018 рр.

Команда Львівщини «Галицькі Леви» на домашній арені разом ще з однією українською командою «СДЮШОР» (Харків) боротиметься з командами ровесників 4 країн: Польщі, Словаччини, Румунії та Чехії.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 10 листопада о 17 год.

Графік ігор:

10 листопада

08.00 – СДЮШОР Харків (Україна) - Gladiators Dunarea Galati (Румунія)

09.30 – MSKM Trebisov (Словаччина) - HA Brymov-Bylnice (Чехія)

11.00 – STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)

12.30 – Gladiators Dunarea Galati (Румунія) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

14.00 - СДЮШОР Харків (Україна) - MSKM Trebisov (Словаччина)

15.30 - HA Brymov-Bylnice (Чехія)  - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)

17.00 – ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ;

18.00 - HK Mladez Michalovce (Словаччина) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

11 листопада

08.00 – STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - MSKM Trebisov (Словаччина)

09.30 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - СДЮШОР Харків (Україна)

11.00 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - HA Brymov-Bylnice (Чехія) 

13.30 ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - MSKM TrebiSov (Словаччина)

15.00 – ДЮШОР Харків (Україна) - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)

16.30 – HK Mladez Michalovce (Словаччина) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)

18.00 – ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - HA Brymov-Bylnice (Чехія)

12 листопада

08:00 - HA Brymov-Bylnice (Чехія) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)

09.30 - MSKM Trebisov (Словаччина) - Gladiators Dunarea Galati (Румунія)

11.00 - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

12.30 - HA Brymov-Bylnice (Чехія) - СДЮШОР Харків (Україна)

14.00 - MSKM Trebisov (Словаччина) - HK Mladez Michalovce (Словаччина)

15.30 - Gladiators Dunarea Galati (Румунія) - STS UKS Niedzwiadki MOSIR Sanok (Польща)

17.00 - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - СДЮШОР Харків (Україна).

Ключові слова:

хокейзмагання

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ