З нагоди професійного свята на Львівщині привітали найкращих містобудівників

8 листопада 2017р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 листопада, у Будинку архітектора відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня містобудування (урбаністики).

Працівників галузі привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Зичу, щоб Ваші спроектовані будинки були надійними як Велика китайська стіна, щоб вони захоплювали як піраміди Єгипту. Я зичу натхнення, здійснення усіх задумів, добра, любові і миру Вам та Вашим родинам. Нехай Ваші творіння стануть  наступним 8 дивом світу», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також до усіх присутніх звернулась директор департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук: «Містобудування та урбаністика – це створення комфортного середовища, у якому повинні проживати люди. І в даному випадку ми усі до цього долучилися. За це щиро дякую Вам».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня містобудування кращим представникам цієї галузі оголосили Подяку голови облдержадміністрації. Окрім того, за вагомий внесок у розвиток містобудування та урбаністики грамотою департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА нагородили Галину Петришин.

У межах святкування відбулась презентація книги "Містобудівне проектування", а також представлена виставка найкращих студентських і дипломних робіт у сфері містобудування та урбаністики.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ