Львівщина у складі всеукраїнської делегації знайомиться із економічною стратегією Сінгапуру

7 листопада 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж 6-10 листопада перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський спільно із представниками державних адміністрацій з усієї України перебуватиме у місті Сінгапур. Представники делегації візьмуть участь у навчанні на базі центру підвищення кваліфікації Наньянського технологічного університету.

В межах візиту учасники розглянуть питання реформування державного управління, економічного розвитку, стратегії та досвіду Сінгапуру із залучення іноземних інвестицій, а також практики нульової терпимості Уряду Сінгапуру до корупції, відвідають Адміністрацію з питань міського планування, Дослідницький центр біомедицини Biopolis, державне підприємство з розвитку інфраструктурних проектів та нерухомості JTC Corporation, Адміністрацію наземного транспорту, Раду з питань житлового розвитку.

Також учасники візьмуть участь у дискусії щодо планування та менеджменту транспортної системи Сінгапуру, обговоренні стратегії розвитку талантів та лідерства, а також відвідають семінар з питань політики національного розвитку Сінгапуру: земля, міський розвиток та забезпечення житлом.

Вже відбулась ознайомча зустріч в департаменті житлово-комунального господарства та розвитку Сінгапуру.

Також в межах візиту посол України та віце-президент університету підписали меморандум про співпрацю з підвищення кваліфікації держслужбовців вищого корпусу України із вищезазначених питань. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ