На Львівщині визначили переможців патріотичного квесту "ЗУНР"

1 листопада 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 1 листопада, з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки та 130-річчя від дня народження Дмитра Вітовського, молодь із 12 вишів області взяла участь у патріотичному квесті «ЗУНР».

За перемогу змагались 12 команд (по 10 учасників у кожній), які виконували завдання на 13 інтерактивних локаціях. Усі запитання в межах квесту стосувались історії ЗУНР та Львова.

"99 років тому такі люди як ви вирішили, що у Львові повинна бути Україна. І сьогодні, дивлячись на Вас, я твердо переконаний, що через століття на Львівщині Україна була, є і завжди буде. Дякую Вам", - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Фінішували учасники патріотичного квесту на площі перед Оперним театром. Тут же й відбувся фінальний етап квесту.

За підсумками змагання найбільше балів отримала команда студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, яка й отримала грошовий приз.

Друге місце посіли студенти Українського католицького університету.

На третьому опинилися одразу дві команди - Національного лісотехнічного університету та Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Опісля, на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької стартувала мистецька програма, під час якої учасники виконували "Стрілецькі співанки". 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ