Олег Синютка зустрівся із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою

31 жовтня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У вівторок, 31 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, який перебуває на Львівщині з робочим візитом.

У межах зустрічі обговорили створення нових молодіжних платформ, втілення в життя суспільно корисних молодіжних соціальних проектів, проведення конкурсів молодіжних організацій та Всеукраїнських заходів на території Львівщини у 2018 році.

Додамо, вчора у Львові відбувся круглий стіл в межах проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства».

Створення Національного фонду передбачає впровадження фінансових механізмів цільової підтримки розвитку громадянського суспільства. Враховуючи вплив та вагомість громадськості важливим є підтримка інституційного розвитку організацій на державному рівні. Створення фонду сприятиме делегуванню повноважень у частині виконання публічних послуг ОГС, тим самим збільшить впливовість громадськості. Також учасники обговорили та подали свої зауваження щодо мети, принципів, завдань і напрямків діяльності Національного Фонду.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ