У жовтні понад 429 тисяч сімей області отримують житлову субсидію

30 жовтня 2017р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Станом на 27 жовтня 2017 року на Львівщині одержують житлову субсидію 429 249 сімей (домогосподарство), що становить 53,6 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб).

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 130 840 одержувачів житлової субсидії з 139 848 (93,5%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму 83,4 млн. грн. Слід зазначити, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершується 1 листопада 2017 року.

Водночас слід зазначити, що для одержувачів субсидій, які   використовують  природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по  15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду.

На сьогоднішній день органи соціального захисту населення перерахували субсидії на опалювальний період 425 852 одержувачам, що становить 86,5 % всіх одержувачів в області. 

Ключові слова:

субсидіявиплати
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ