В межах Міжнародного економічного форуму порушили питання експортної стратегії та перспектив Львівщини

27 жовтня 2017р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Експортні перспективи Львівщини, стратегічні орієнтири регіону у площині сьогодення, експортна стратегія – ці та інші важливі питання стали платформою для діалогу представників влади та бізнесу на Міжнародному економічному форумі.

Про експортну стратегію вели діалог заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, керівник Західноукраїнського офісу UkraineInvest Олег Доскач, керівник відділу консалтингу Офісу з просування експорту Сергій Малиновський, віце-президент торгово-промислової палати України Сергій Свистіль.

«Експорт – це марафон. Всі відкриття нових об’єктів, залучення нових інвестицій, початок поставок підприємством продукції на той чи інший ринок – це результати навіть іноді не місячної роботи, а років роботи, пов’язаної з виводом товару на ринок, з розмовами з інвесторами. І ця робота проводиться різними органами влади, самими підприємствами, різними офісами. І важливо, щоб ці підприємства з’являлися, і як наслідок більше товарів і послуг експортувалися на зовнішні ринки, адже це міць економіки України, - зазначила Наталія Микольська, - якщо дивитись на економіку України та економіку Львівщини, експорт є драйвер економічного зростання. Експорт є також драйвером залучення інвестицій в економіку України. І Львівщина тут є гарним прикладом для інших регіонів».

Про здобутки експортної стратегії розповів Ростислав Замлинський.

«Досягненнями минулорічного економічного форуму стало те, що Україна увійшла в трійку областей, де генерується альтернативна енергетика. Другий завод компанії Бадер це плюс тисяча робочих місць. Ще до кінця року ми будемо мати нові майданчики, які будуть відкриватися і куди будуть інвестовані кошти для створення нових робочих місць. Це завдяки платформі для спілкування. Про довіру до Львівщини у перший день цьогорічного форуму говорили і голова правління МГО «Міжнародна спілка бізнесменів України і Туреччини» Бурак Пехліван і Надзвичайний і Повноважний Посол Кореї в Україні Лі Янг Гу. Це дійсно показово. Експорт – це не лише економічні переваги, це і візитівка України в світі», - розповів Ростислав Замлинський.

Керівник Західноукраїнського офісу UkraineInvest Олег Доскач у своїй доповіді «Експортна стратегія як інструмент залучення інвестицій» зазначив, що  Львівщина є лідером за обсягом прямих іноземних інвестицій.

Також учасники засідання порушили питання представництва бізнесу у зовнішньоекономічній діяльності, перспективних світових ринків для львівського виробника, регіональних ініціатив щодо підготовки економічних делегацій до ЄС, а також розглянули економічні якості успішного експортера та діловий клімат Львівщини очима бізнесу.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ