Перспективи розвитку ринку ЖКГ: на Львівщині для фахівців організували тематичний семінар

26 жовтня 2017р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся семінар «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку житлово-комунального господарства: роль управляючих компаній».

Захід організував департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА спільно з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Громадської спілки «Експертна Міжгалузева Асоціація України», яка реалізує проект «Формування прозорих механізмів впливу споживача на надавача послуг в сфері ЖКГ» у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

У ході зустрічі присутніх ознайомили з сучасним станом, проблемами та перспективами розвитку ринку ЖКГ послуг міста Львів та Львівської області.

Також поспілкувалися про формування єдиних критеріїв оцінки Управляючих компаній в сфері житлово-комунальних послуг та особливості трансформації системи управління в житловій сфері в сучасних умовах.

Окрім того, порушили питання єдиних критеріїв до Управляючих компанії як інструменту інформування споживачів щодо конкурентних переваг компанії.

Під час зустрічі особливу увагу закцентували на «непрозорість» як однієї із  ключових перепон розвитку ринку ЖКГ.

Позаяк, учасникам семінару розповіли про професійну підготовку фахівців як базового чинника формування інститут професійних управителів.

У межах заходу не залишили без уваги питання формування системи «збалансованості інтересів» суб’єктів сфери житлово-комунальних послуг.

Участь у семінарі взяли: начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Тарас Зозуля, заступник директора департаменту системжиттєзабезпечення та житлової політики,  президент ГС "Експертна Міжгалузева Асоціація України", головний аудитор Сертифікаційного центру "Стандарт" Ольга Максименко та ін.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ