В Новострілищанській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг

25 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 жовтня, в селищі Нові Стрілища відкрився ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме 59 адміністративних послуг, найнеобхідніших для мешканців громади.

Допомогу в розробці та впровадженні нової функціональної моделі ЦНАП, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

У ЦНАП Новострілищанської ОТГ постійно працюватимуть 3 спеціалісти, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми. Плата за надані послуги надходитиме до бюджету громади.

Майже 3 000 мешканців Новострілищанської об’єднаної громади отримали зручний та якісний доступ  до адмінпослуг. Впроваджена модель ЦНАП є гнучкою, оптимальною для невеликої громади та максимально адаптованою до її потреб.

ЦНАП створений за європейськими стандартами та доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.

Нагадаємо, що до кінця 2017 року в межах роюоти з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановано відкриття 26 ЦНАПв ОТГ України.

Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовують та впроваджують в 26 громадах пілотної фази, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в межах наступної фази Програми. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ