На Львівщині втілюють проект з працевлаштування малозабезпечених безробітних

25 жовтня 2017р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У вівторок, 24 жовтня, в приміщенні департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА відбувся навчальний семінар з питань реалізації пілотного проекту щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб для представників Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Семінар провели директор агентства стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко» Інна Шинкаренко та начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту Львівської ОДА Уляна Дорош.

Інна Шинкаренко зазначила, що пілотний проект є необхідним для виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності.

«Проведений семінар сприятиме популяризації пілотного проекту серед фахівців, які комунікують з членами малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеними особами», - наголосила, підбиваючи підсумки роботи, Уляна Дорош.

Окрім цього, після семінару відбулась скайп-нарада з керівниками структурних підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, на якій дали доручення активізувати інформаційну роботу щодо реалізації пілотного проекту на відповідних територіях.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ