Півтори тисячі учасників і 10 тематичних панелей: завтра стартує XVII Міжнародний економічний форум

25 жовтня 2017р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

26 та 27 жовтня у Львові триватиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч форум відбудеться вже всімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні».

Організатори очікують прибуття понад півтори тисячі гостей. Серед них – вище керівництво держави, інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, упродовж двох днів роботи Форуму підпишуть ряд важливих документів, які стосуються конкретних інвестиційних проектів, важливих не лише для Львівщини та західного регіону, а й для країни загалом.

Перший день Міжнародного економічного форуму включатиме чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосуватиметься питання реформ в Україні, реалізації сучасної економічної політики, відкритості влади та формування кузні професійно-технічних кадрів.

Другого дня учасники Форуму говоритимуть на теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародних відносин, енергозбереження та розвитку інфраструктури.

Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей та десятки провідних експертів і фахівців державного й приватного сектору. 

Також запланований фестиваль «Ярмарок фондів», на якому представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад у процесі децентралізації.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ