На Львівщині стартували Дні індійської культури

20 жовтня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 жовтня, у Будинку вчених урочисто розпочалося святкування Днів індійської культури.

Урочистості розпочалися виконаннями гімну обох країн, після чого почесні гості запалили священний вогонь Дівалі, що симовлізує перемогу світла над темрявою.

«Співпраця України з Індією дуже різнопланова. А дипломатичним відносинам між країнами уже виповнюється 25 років. Українці протягом усіх цих років відчували велику підтримку та розуміння індійського народу. І хоч ми географічно дуже далеко одне від одного, нас зближує багато речей. І наша співпраця – оборонна, економічна та культурна – обов’язково триватиме і розвиватиметься», - запевнив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Той факт, що ми святкуємо Дні індійської культуриу Львові після Дівалі свідчить про те, що українці позитивно і охоче сприймають індійські традиції. З моменту мого приїзду до України,а це майже два роки, я одразу помітив, що українці добре знаються на індійській культурі, зокрема це стосується йоги, класичної музики та танців. А такі заходи як сьогоднішній ще більше сприяють поширенню знань про Індію», - зазначив під час відкриття свята посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

Продовжилось урочисте відкриття традиційними індійськими танцями та переглядом індійського кіно.

Зазначимо, що Дні індійської культури триватимуть у Львові до 22 жовтня.

Цей захід має на меті побудову нових форм культурного діалогу між країнами, зміцнення добросусідських зв’язків між народами.У межах заходу заплановані покази індійського кіно, флешмоби виступи колективів індійського танцю та майстер-класи.

Ключові слова:

Індіяднікультура
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ