"Кожен з нас будує Україну", - Дмитро Сидорук, учасник Ігор Нескорених на зустрічі із учасниками АТО на Золочівщині

18 жовтня 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 жовтня, на Золочівщині відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з учасниками АТО  та членами їх родин, які проживають в Золочівському, Бродівському і Перемишлянському районах.

Своїми історіями успіху та надскладних перемог поділились з присутніми переможці Ігор Нескорених із Львівщини Дмитро Сидорук та Катерина Михайлова. 

«Мій бойовий шлях почався 13 грудня 2013 року. Я покинула все та поїхала на Майдан.Там я стала медиком другої сотні. Після Майдану було АТО. Загалом я служила півтора роки. Після війни було складно повернутись в мирне життя. Мене підтримали побратими з Майдану та Айдару. Командир запропоновував взяти участь у Іграх Нескорених. Пройшла відбір, почала займатися стрільбою з лука. У командному заліку ми завоювали срібну медаль. Загалом українська команда з п'ятнадцяти осіб завоювала 14 медалей. І постійно я відчувала підтримку. Бажаю Вам підтримувати одне одного. Також необхідно знайти для себе заняття, не важливо, яке саме: музика, спорт, творчість чи якась робота. Головне - постійно перебувати у русі», - розповіла про свій шлях Катерина Михайлова.

На важливості підтримки бійців наголосив і і Дмитро Сидорук.

"Захищати Україну, український народ та свою родину - це був мій обов'язок.  Після демобілізації я повернувся до соціального життя. Я повернувся і пішов трудитися на попереднє місце праці, проте щось було не так. Мені було важко знову віднайти себе у соціумі", - розповів Дмитро Сидорук.

Під час свого виступу він додав, що одиниці у цьому житті піднімаються і досягають чогось. Основним рушієм успіху, за його словами, є впевненість у власних силах, жага до перемоги та підтримка зі сторони близьких та друзів, побратимів. І не менш важливим є усвідомлення того, якою є ціль у житті та чого людина хочете досягнути.

"Кожен з нас будує Україну. Ми працюємо і тим самим свторюємо українську державу. Якщо ми будемо розводити руками, то так нас і сприйматиме світ. Потрібно постійно наполягати на своєму і плідно працювати, щоб наша держава процвітала. Ігри Нескорених - це ще одне підтвердження того, що Україна є нескореною та незламною", - наголосив переможець Ігор Нескорених із Львівщини Дмитро Сидорук. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ