Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого (+відео)

18 жовтня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Основна сесія ЗНО-2018 триватиме із 22 травня до 13 червня. Додаткова – упродовж 2-11 липня. Зареєструватися на ЗНО абітурієнти зможуть із 6 лютого до 19 березня.

Про це повідомили сьогодні, 18 жовтня, під час пресс-конференції за участі – директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк та головного спеціаліста департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Галини Мартиняк.

«Як і минулого року, результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів зарахують  як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти», - розповіла Лариса Середяк.

До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови. З переліку предметів ЗНО у 2018 році виключили російську мову.

За словами Лариси Середяк, кожен учасник оцінювання матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

Ключові слова:

ЗНОосвіта
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ