У Львівській ОДА представників об’єднаних територіальних громад навчатимуть гендерно-орієнтованому бюджетуванню

17 жовтня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

19 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбудеться тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Тренінг «Гендерно-орієнтоване бюджетування – невід’ємна складова успіху соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад» має на меті донести слухачам питання місця людини у процесах децентралізації, переваги гендерної рівності, забезпечення гендерної рівності у громаді. Ширше будуть розкриті питання фінансових ресурсів ОТГ, включення гендерних питань у місцеві програми, проекти та бюджет, наведення прикладів впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в Україні.

Організатор семінарів – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренерка – голова ГО "Центр «Жіночі перспективи", сертифікована тренерка Міносвіти України з гендерної політики Любов Максимович.

За додатковою інформацією просимо звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва за тел.: (032) 299-92-88 або за електронною поштою: ic-ita@loda.gov.ua.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ