На Львівщині освятили пам'ятник «Воїнам, що віддали свої життя за Україну»

14 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 жовтня, у світле свято Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Дня захисника України та 75-Ї річниці створення Української Повстанської армії, біля військового храму Стрітення Господнього освятили пам’ятний хрест "Воїнам, що віддали свої життя за Україну". 

"Тут зібралися ті, хто не на словах, а на ділі довів, що таке любов до України, зібралися ті,  хто знає , як по-справжньому звучить "Отче наш", коли навколо рвуться снаряди. Мені хотілось би, щоб нас так багато було не лише під час вшанування наших побратимів, які пішли з життя, щоб ми мали світле майбутє. Тут треба просити, щоб Ви не ховались від людей і гордились тим, що на Ваших плечах утвердилася українська держава. І третій рік День захисника України ми святкуємо не тому, що  так написано в історії, а тому, що коли було важко піднялися і йшли вперед. Не усі повернулися, але ті,  що повернулися не просто мають право говорити, мусять промовляти до таких, як ми і до тих, хто не чує. Я думаю, маємо право спонукати, щоб нас чули по всій Україні. Ті, чию пам'ять нині вшановуємо, полягли, щоб  більше на нашій землі ніколи не було ворожого чобота, щоб ніхто не розказував, як нам жити, бо ми, українці, самі можемо дати собі раду, зробити так, щоб тут був лад і порядок.  А порядок - це добро, злагода, добробут і єдність. Я дуже хочу щоб ми були прикладом для тих, хто є разом з нами", - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Пам'ятний хрест "Воїнам, що віддали свої життя за Україну" освятив владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

"Тут, на цю таку важливу хвилю посвячення хреста, його спорудили в честь тих, хто поклав своє життя за долю України і у Святому Письмі сам Ісус Христос казав, що найбільшу любов показує той, хто своє життя віддає за своїх друзів. І ми молимось за тих, хто віддає життя, щоб нам краще було. Бачимо, що хрест має вертикаль, яка означає любов людей до Бога, а горизонталь – це любов між собою. Бо ті хто загинув, віддали своє життя з любові до нас”, -  сказав під час відкриття владика Ігор (Возьняк).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ