На Львівщині відбувся круглий стіл щодо використання комунального майна

13 жовтня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

12 жовтня відбувся круглий стіл щодо ефективного використання комунального майна. Зокрема, йшлося про доцільність реорганізації комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію (вул. Коновальця, 116).

Участь у заході взяли: директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, заступник голови облради Володимир Гірняк,голови профільних комісій облради Олег Домчак, Ігор Комарницький та Михайло Гичка, головний лікар дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» Мар’яна Возниця, керівництво кардіоревматологічного санаторію, представники управління майном спільної власності та громадськість.

Як зазначила директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, заклади охорони здоров’я призначені надавати медичну допомогу. На жаль, кардіоревматологічний санаторій середньорічно заповнений приблизно на 30%. Останній рік діти на лікування практично не поступають. Водночас 80% бюджету закладу - це зарплата медпрацівників, які не виконують своєї функції. Також заклад втратив акредитаційну категорію. Понад 50 років тому санаторій створювався для подолання епідемії дитячого ревматизму. Завдяки ефективній профілактиці, використанню відповідного лікування випадки цієї патології зустрічаються вже дуже рідко. 

Відтак, висловлено пропозицію: реорганізувати санаторій у підрозділ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ». На розгляд обласної ради пропонується вивільнені приміщення передати управлінню майном обласної ради для продажу на відкритому аукціоні, а виручені кошти спрямувати у медичну галузь: на розвиток сучасного реанімаційного відділення у лікарні «ОХМАТДИТ» та на виготовлення проектно-кошторисної документації на спорудження дитячого онкоцентру. Внаслідок реорганізації усі працівники санаторію будуть переведені в «ОХМАТДИТ».

«Є гостра потреба зміцнити «ОХМАТДИТ» та збудувати дитячий онкоцентр», - зауважила Ірина Микичак.

«Сьогоднішні питання мають пройти максимально широке громадське обговорення. Допоки не буде розуміння у всіх учасників процесу, до того часу, безумовно, обласна рада поспішних рішень не буде приймати», - зазначив Володимир Гірняк.

Під час засідання громадськість, представники влади, медичної спільноти, депутатського корпусу порушили питання напрямків використання у майбутньому вивільненого приміщення. 

Також учасники засідання запланували провести ще одне обговорення та спільно у п’ятницю, 13 жовтня, відвідати приміщення санаторію за адресою: м. Львів, вул. Коновальця, 116.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ