Львівщина співпрацюватиме із Фондом народонаселення ООН

12 жовтня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 жовтня, на Львівщині відбулася робоча зустріч директорів профільних департаментів Львівської ОДА із представниками Фонду народонаселення ООН в Україні.

Представники Фонду висловили сподівання на співпрацю із нашою областю з напрямі надання гуманітарної допомоги у сферах запобігання і протидії ґендерно зумовленому насильству.

Львівщину обрали пілотною областю у втіленні проекту «Відповідь на гострі гуманітарні потреби найбільш вразливих жінок та неповнолітніх дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України».

Відтак, на робочій зустрічі порушили питання залучення Львівської ОДА в процес втілення проекту у життя в межах області.

В ході обговорення представники Фонду ознайомили директора департаменту соціального захисту Наталію Кузяк та директора департаменту  міжнародної технічної допомоги Поліну Лі із досягненнями проекту в інших областях, зокрема в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій.

Своєю чергою, представники Львівської ОДА висловили сподівання на результативну співпрацю та запросили делегацію на Міжнародний економічний форум, що відбудеться у Львові наприкінці жовтня.

Довідково:

Проект з надання гуманітарної відповіді спрямовано на забезпечення гуманітарних потреб найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, шляхом зміцнення систем міжвідомчої координації, попередження та захисту, а також поліпшення доступу осіб, які пережили ґендерно-обумовлене насильство, до правової, медичної та соціально-психологічної допомоги.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ