«Я точно знаю, чого хочу, і люблю те, чим займаюсь», - ветеран АТО розповів про започаткування власної справи

12 жовтня 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 жовтня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО з Жовківського та Сокальського районів, а також міста Червоноград.

Під час зустрічі військовослужбовець Микола Стецьків розповів присутнім історію відкриття та ведення власної справи.

«Зараз у мене є досить успішне фермерське господарство із вирощування полуниць, хоча, за освітою я юрист. На старті я отримав допомогу від центру зайнятості, від департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, кошти від інвесторів, але, нажаль, спочатку освоїв їх неправильно. Сьогодні у мене збільшуються площі, хочемо започаткувати агротуризм, а також працюємо над ще одним амбітним планом. Я точно знаю, чого хочу, і люблю те, чим займаюсь. Сьогодні моя справа приносить дохід і задоволення, - зазначив Микола Стецьків. -  Коли я зрозумів, що хочу займатись ягідництвом, звернувся в центр зайнятості, це один із ключових органів, які відкрили мені можливості. У мене немає знайомих в аграрній сфері і всі відмовляли від цього, єдина хто підтримала – дружина». 

Зазначимо, учасник АТО Микола Стецьків, батько п’яти дітей, займається вирощуванням полуниці на площі 0,8 га відкритого грунту (8 ділянок по 0,1 га взятих в оренду в учасників АТО) та 150 м2 теплиці в селі Раковець Пустомитівського району. Зареєстрував ФГ «Файна Бері». Отримав пільговий кредит на суму 100 тис грн через участь у Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ