Львівщина налагоджує партнерські зв′язки із Південно-Моравським краєм Чеської Республіки

11 жовтня 2017р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 жовтня, делегація Львівської області на чолі із очільником Львівської ОДА Олегом Синюткою перебувають із робочим візитом в місті Брно Південно-Моравського краю Чеської Республіки.  

У межах візиту Олег Синютка зустрівся із гетьманом краю Богумілом Шімеком. На зустрічі також були присутні: заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс та консул України у місті Брно Іван Холостенко.


Під час зустрічі сторони обговорили потенційні вектори міжрегіонального співробітництва, зокрема, залучення чеських інвесторів до реалізації інвестиційних проектів Львівської області, а також збільшення експорту продукції Львівських товаровиробників на чеський ринок. Окрім того, сторони торкнулись питання відкриття авіасполучення Львів-Брно,  розвитку співробітництва у сфері агропромислового розвитку та реалізації проектів в галузі паливно-енергетичного комплексу.
Учасники зустрічі окреслили шляхи здійснення спільних заходів у галузі культури, туризму, спрямованих на взаємну промоцію регіонів.


На закінчення, за результатами зустрічі очільники регіонів підписали протокол, згідно якого сторони задекларували намір щодо підписання угоди про міжрегіональне співробітництво в економічній, медичній, культурній, освітній, туристичній та іншій сфері.

Під час візиту делегація Львівщини відвідає кабінет україністики в Університеті Масарика, де відбудеться передача україномовної літератури для студентів, що вивчають українську мову. Члени делегації також візьмуть участь у роботі українсько-чеського бізнес-форуму в рамках Міжнародної машинобудівної виставки, урочистому відкритті виставки творів художника Івана Марчука.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ