Музею визвольної боротьби передадуть комплект нагород до 75-річчя відзначення УПА(+відео)

10 жовтня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Про це повідомили сьогодні, 10 жовтня, під час брифінгу з нагоди відзначення на Львівщині Дня захисника та 75-ї річниці Української повстанської армії.

«Усі заходи, які відбуватимуться на Львівщині вже починаючи з 12 жовтня, матимуть надзвичайно патріотичне спрямування. Звичайно, основні заходи відбуватимуться у суботу, 14 жовтня» - зазначила під час брифінгу т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк. 

Так, зокрема уже 12 жовтня, Музей визвольної боротьби отримає унікальний комплект нагород для відзначення героїв та учасників УПА. 

“У Музей визвольної боротьби передадуть комплект нагород, які створені спеціально для відзначення героїв та учасників УПА. Також, один з мешканців села Крехова зголосився і  передасть музею прапор, а зараз ведуться перемовини й про два прапори, які віднайдені у Крехові і збережені для нащадків ветеранами УПА” – зазначила директор департаменту з питань культури,національностей та релігій  Львівської ОДА Мирослава Туркало.

 

 

Ключові слова:

75-річчя УПАнагороди
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ