«Ми – українці. Я і ти!»:Працівники обласної бібліотеки для дітей популяризують українську літературу у Польщі

10 жовтня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Упродовж 10-12 жовтня група бібліотекарів Львівської обласної бібліотеки для дітей перебуватиме в місті Ольштин, столиці Вармінсько-Мазурського воєводства в Польщі. В одній з ольштинських гімназій, а також в невеликих містечках Свйонтки, Добре Місто і Лідзбарк Вармінський працюють Міжшкільні пункти вивчення української мови для дітей етнічних українців, що проживають на території воєводства.

Вже другий рік поспіль разом з пунктами вивчення української мови обласна бібліотека для дітей реалізує проект «Ми — українці. Я і ти!». В межах проекту діти, які сьогодні живуть у Польщі, неодноразово побували у Львові, ознайомились з його пам’ятками, побували в бібліотеці на зустрічах з письменниками, з воїнами АТО. У «віртуальній» частині проекту провели десятки скайп-зустрічей, під час яких бібліотекарі розповідали маленьким українцям про традиції, звичаї, свята, мову і літературу України.

Під час відвідин Пунктів вивчення української мови львівські бібліотекарі зустрінуться з викладачами і директорами шкіл і гімназій, відвідають публічні бібліотеки Ольштина, а також проведуть для учнів цілий ряд заходів: історичний турнір «Що ти знаєш про Україну», вікторини і конкурси на кращого знавця українського фольклору, літератури, мовні ігри «Говорю українською», майстер-класи зі створення українських прикрас.

Зазначимо, ця поїздка стала можливою завдяки перемозі бібліотеки у конкурсі  проектів транскордонної співпраці  для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори у рамках Комплексної програми розвитку культури на 2017 рік.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ