Львівський балет «Життя» виступив для бійців у Рубіжному та Сєвєродонецьку

9 жовтня 2017р, Координаційний медіа-центр. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Цими вихідними за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у Рубіжному і Сєвєродонецьку Луганської області у межах культурно-мистецького проекту «Український Донбас» виступив львівський балет «Життя». 

Відомий львівський балет підготував проект «Ремінісценції.UA» – десять новел, у яких артисти розкривають маловідомі сторінки історії України.  Це унікальне дійство складається з  хореографії, пластики, музики, пісні, поезії та відео інсталяції. Упродовж двох годин глядачам розповідали 300-літню історію нищення української культурно-наукової еліти. Перформенс складається зі своєрідних персональних історій – про війну, страх, репресії, смерть, але водночас – про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну.

«Україна переживає один із найдраматичніших періодів своєї історії і реалізація патріотичних мистецьких заходів є надзвичайно важливою. Львівщина не залишається осторонь, понад 20 тисяч героїв з області утверджують і захищають державні кордони. Культурно-мистецький проект «Український Донбас» дає можливість імпульсувати ширшу співпрацю в культурній сфері Заходу та Сходу», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Окрім того, артисти зробили мистецький подарунок для військовослужбовців однієї з частин, розташованих на Луганщині. А Львівська обласна бібліотека для юнацтва презентувала воркшоп «Коло впливу». Метою проекту є розширення зони впливу громадських активістів та працівників культури. Участь у воркшопі приймали освітяни, працівники культури, керівники спортивних секцій 

Також відбулася творча зустріч делегації зі Львівщини із керівниками обласних закладів культури Луганщини щодо майбутніх кроків співпраці.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ