Олег Синютка зустрівся із бійцями АТО Жидачівщини та Миколаївщини

6 жовтня 2017р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками АТО, родинами загиблих на Сході військовослужбовців Миколаївського, Жидачівського районів та із Нового Роздолу.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували усіх полеглих на Сході країни.

"Тут є різні люди, які пройшли війну. Одні розправили плечі, розпочали власну справу, але є ті, хто опустили руки. Кожен із тих, хто повернувся з передової тепер повинен звикати до мирного життя. А наше завдання - допомогти кожному, бо вони для нас мають бути у певному значенні особливими. Тому що, якби не вони, не відомо яка б зараз була ситуація" - наголосив Олег Синютка.

Серед основних питань, які розглядали на зустрічі – питання пенсій для військових, земельних ділянок та працевлаштування учасників АТО, кредитування для започаткування власної справи, а також можливість отримання так званих «теплих» кредитів. Для того, щоб почути про проблеми бійців АТО на зустрічі були присутні працівники соціальної сфери, які працюють саме із учасниками АТО. Відтак, військовослужбовці змогли поспілкуватись щодо якості наданих послуг та співпраці.

Ключові слова:

АТОзустріч голови

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ