«Жалітись може кожен – потрібно робити щось для держави» - чемпіон «Ігор Нескорених» на зустрічі із бійцями АТО

6 жовтня 2017р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 жовтня, тріумфатори «Ігор Нескорених», що представляли Львівщину у складі національної збірної, зустрілись із військовими, що побували на Сході із Жидачівського, Миколаїського районів та Нового Роздолу. 

Вони розповіли про свій шлях від передової до п’єдесталу та медалей «Ігор Нескорених».

«У мене було 5 кульових поранень, довга дні в реанімації, а потім місяці в госпіталі. Почав ще в госпіталі займатись спортом.  Зрозумів, що рух – це життя, ми самі власники свого життя. Якщо ви захочете чогось досягнути – потрібно діяти. Не потрібно закриватись у собі, чим довше ви заняті, спортом чи улюбленою справою тим менше часу залишиться на погані думки» - наголосив учасник ігор у Торонто Сергій Калитюк.

"«Я б казав Вам ставати і йти щось робити. І коли ви будете працювати, одразу побачите ціль. Тоді ви не будете ходити і просити землю, Вам її люди дадуть, щоб ви на ній працювали. Я бачив різних людей на  «Іграх нескорених» - без рук та ніг. Але вони встали в стрій, взяли участь у змаганнях. Вони побороли свій страх. Сидіти жалітись може кожен, потрібно встати і робити щось для держави» - сказав у своєму виступі чемпіон «Ігор Нескорених» Дмитро Сидорук.

Ключові слова:

ігри нескоренихАТО
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ