«Все в житті можливо, головне цього хотіти» - учасник АТО поділився секретами ведення власного аграрного бізнесу

6 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 жовтня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО з Миколаївського та Жидачівського районів.  Під час зустрічі, військовий Микола Стецьків розповів про відкриття та ведення власної справи.

"На сьогоднішній день у мене є фермерське господарство по вирощуванню полуниць, якщо хтось думає, що я вчився в аграрному університеті, то це помилково, я за освітою юрист,  але розумію, що хочу вирощувати органічну натуральну ягоду в області. У 2015 році звернувся в центр зайнятості, це один із ключових органів, які відкрили мені можливості і зараз вони значно більші, аніж, коли я лише починав. У мене немає знайомих в аграрній сфері і всі відмовляли від цього, єдина хто підтримала – дружина" - наголосив Микола Стецьків. 

"Тому  я хочу сказати, що все в житті можливо, якщо цього хотіти.  Під час старту я отримав допомогу від центру зайнятості, від департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА,  кошти від інвесторів але  я їх освоїв неправильно, тому що зашкалювали амбіції  і не було достатньо знань та практики,  але на сьогоднішній час  у мене збільшуються площі, відкриваю агротуризм спільно з департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА працюємо над одним амбітним планом»,- зазначив Микола Стецьків.

Довідково:

Стецьків Микола Олексійович - учасник АТО, займається вирощуванням полуниці на площі 0,8 га відкритого грунту (8 ділянок по 0,1 га взятих в оренду в учасників АТО) та 150 м2 теплиці в селі Раковець Пустомитівського району. Зареєстрував ФГ «Файна Бері». Отримав пільговий кредит на суму 100 тис.грн. через участь у Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Ключові слова:

зустрічучасники АТО

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ