«Проблеми дослідження українського визвольного руху 1920–1950-х рр.»: на Львівщині стартувала міжнародна конференція

5 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 жовтня, у Франковому університеті стартувала міжнародна конференція, присвячена 75-річниці створення Української повстанської армії «Проблеми дослідження українського визвольного руху 1920–1950-х рр».

«Важко переоцінити роль істориків в умовах гібридної війни, зокрема, інформаційної. Адже саме на дослідників визвольного руху лягає обов’язок боротьби з інформаційними атаками, що загрожують нашій єдності. І тільки правильна інтерпретація нашого минулого допоможе у нашій сьогоднішній боротьбі» - зазначила під час урочистого відкриття Маріанна Вільшинська, заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації.

У програмі конференції круглі столи, секції та дискусії, присвячені дослідженню теми українського визвольного руху. Зокрема, закриватиме конференцію круглий стіл « Академічний історичний наратив українського визвольного руху та проблема його інтерпретацій». Доповідатимуть та дискутуватимуть історики та дослідники із Львівської, Франківської, інших областей та із-за кордону.

Триватиме міжнародна конференція два дні – до 6-го жовтня. 

Ключові слова:

конференція
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ