Усі представники Львівщини повертаються з Ігор Нескорених з медалями

3 жовтня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Представники Львівщини у складі української збірної тріумфально завершили участь у Іграх Нескорених, що тривали  23-30 вересня в Торонто.Загалом збірна України завершила свій дебютний виступ на Invictus Games з вражаючим результатом: 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту та посіла друге місце в загальному медальному заліку, поступившись лише господарям змагань - канадцям.

У цьогорічних Іграх Нескорених, взяли участь 550 військовиків з 17 держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу. До складу збірної команди України увійшло 15 атлетів - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО.

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшло 12 адаптованих видів спорту. Українці змагалися у 6 видах спорту – веслуванні на тренажерах, плаванні, пауерліфтіингу, велоспорті, легкій атлетиці та стрільбі з лука.

У складі української делегації було представлено п’ятеро воїнів з Львівщини, зокрема - члени основного складу: Катерина Михайлова, Роман Панченко та Дмитро Сидорук, а також в резервному складі - Дмитро Афанасьєв і у складі супроводу - Сергій Калитюк.

Усі вони повернулися з нагородами, зокрема: Роман Панченко виборов «золото» в особистому заліку та «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука. Дмитро Сидорук у цьому ж виді спорту у категорії професіоналів здобув «срібло» в індивідуальному заліку. Катерина Михайлова  виборола «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука.

Окрім того, Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забігу на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А Катерина Михайлова у фінальній стадії змагань з пауерліфтингу посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ