Шахта «Надія» відзначила ювілей

2 жовтня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

«Шахта «Надія» відзначила 55-ліття із дня відкриття. Привітав гірників підприємства голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«У масиві вугільної галузі шахта «Надія» по особливому вирізняється. Я переконаний, що успіх шахти «Надія» та усієї вугільної галузі є в працьовитих руках, добрих керівниках, відсутності тіньових схем. Сьогодні держава пішла на те, щоб переобладнувати теци з антрацитної групи на газову. І це великий крок для Львівсько-Волинського вугільного басейну. Я дуже хотів, щоб ви водночас і були прикладом і використали цей шанс. Важливо також, щоб кожного дня коли ми спукаємось в шахту чи піднімаємось із неї, кожного дня коли ми працюємо чи відзначаємо важливі дати, ми пам’ятали за тих героїв, які боронять нашу землю на Сході України», - наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, будівництво шахти № 9 «Великомостівська», яку згодом було перейменовано на ПАТ «Шахта «Надія», розпочали в 1955 році і здали в експлуатацію 1 жовтня 1962 року з проектною потужністю 450 тис тонн вугілля на рік, відповідно 1500 тонн на добу.

Підприємство спеціалізується на видобутку кам’яного вугілля. Попри намагання у 1992 році закрити шахту, як безперспективну, сьогодні вона є прикладом успішного ведення видобутку вугілля.

З 2003 року на шахту не виділяють державні кошти, проте вдається виплачувати заробітні плати гірникам, які найвищі у регіоні, перевиконувати плани з видобутку вугілля, підтримувати власні підсобні господарства.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ