Пісні незабутого краю – у Городку на Львівщині триває поетично-пісенний конкурс

1 жовтня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 жовтня, у Городку розпочався щорічний  Міжрегіональний фестиваль-конкурс  «Пісні незабутого краю». Цьогорічний захід приурочено 70-тим роковинам операції «Вісла».

Розпочався захід із освячення дзвону у храмі Турковицької ікони Божої Матері  та хвилиною мовчання за загиблими під час депортації.

«Пригадуючи події 70-річної давності ми повинні перш за все запитати себе чому так сталось. І сьогодні, роблячи висновки з нашої історії, повинні шанувати і поважати українських воїнів. А також усіх тих, хто в цю хвилину вступає в лави українського війська, для захисту наших домівок», - наголосив під час заходу голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Як зазначили організатори фестивалю «Пісні незабутого краю» - це свято вихідців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя, та Любачівщини, які протягом всіх цих років зберегли пам'ять і синівську любов до рідного краю за час свого існування. Фестиваль здобув визнання, як на теренах України, так далеко і за її межами.

Учасників фестивалю, яких цього річ понад 70, журі конкурсу оцінюватиме у 8 номінаціях, за підсумками яких  оберуть найкращого.

Ключові слова:

фестиваль

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ