На Львівщині стартував фестиваль хорватської культури

29 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 вересня, в Львівському історичному музеї урочисто відкрили фестиваль. В офіційному відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, представники громадських організацій України та Хорватії, а також самодіяльні колективи обох країн.

«Нас поєдную історичні, культурні та духовні цінності. Підтримка хорватського народу неабияк важлива для українців. Багаття дружби, що палає між нашими народами зігріває нас в ці нелегкі часи», - наголосив під час вітального слова Ростислав Замлинський.

Дні  Хорватії триватимуть три дні. В межах фестивалю запланували виступи хорватських етногуртів «Branimir» та «Tovareca muzika» з містечка Салі разом з ансамблем пісні і танцю «Черемош» ЛНУ ім. Франка, фото-виставку, дегустації традиційних хорватських страв та товаристський матч між аматорськими командами обох  країн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ