На Львівщині стартував фестиваль хорватської культури

29 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 вересня, в Львівському історичному музеї урочисто відкрили фестиваль. В офіційному відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, представники громадських організацій України та Хорватії, а також самодіяльні колективи обох країн.

«Нас поєдную історичні, культурні та духовні цінності. Підтримка хорватського народу неабияк важлива для українців. Багаття дружби, що палає між нашими народами зігріває нас в ці нелегкі часи», - наголосив під час вітального слова Ростислав Замлинський.

Дні  Хорватії триватимуть три дні. В межах фестивалю запланували виступи хорватських етногуртів «Branimir» та «Tovareca muzika» з містечка Салі разом з ансамблем пісні і танцю «Черемош» ЛНУ ім. Франка, фото-виставку, дегустації традиційних хорватських страв та товаристський матч між аматорськими командами обох  країн.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ