Шляхи впровадження європейської ієрархії поводження із ТПВ в Україні: у Києві відбувся круглий стіл

29 вересня 2017р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У м. Києві відбувся круглий стіл «Як впровадити європейську ієрархію поводження із твердими побутовими відходами в Україні?», що організовується Реанімаційним пакетом реформ (РПР), Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ), громадською організацією «Екоініціативи» (ЕІ).  

Участь у круглому столі взяли директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, представники профільних центральних органів виконавчої влади, підприємств з переробки та утилізації відходів України та європейських країн, громадськість.

Під час засідання присутні порушили питання порядку впровадження системи поводження з твердими побутовими відходами в Україні, зокрема поводження з твердими побутовими відходами у такій послідовності – мінімізація утворення відходів, підготовка до повторного використання, перероблення, утилізація, захоронення на полігонах.

За результатами круглого столу напрацювали шляхи впровадження та забезпечення належного функціонування кожного етапу ієрархії поводження з відходами, виробили спільне бачення органів державної влади, бізнесу та громадськості щодо першочергових кроків запровадження ієрархії, обговорили законодавчі ініціативи, які зареєстровані у Верховній Раді України щодо їхньої відповідності вимогам Угоди про асоціацію та європейській практиці у цій сфері.

Ключові слова:

екологіяТПВ
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ