Представники Львівщини на фінішній прямій у боротьбі за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука

29 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Шостий день міжнародних змагань військовиків «Ігри Нескорених» («Invictus Games»), що тривають у канадському Торонто, закріпив надію членів збірної команди України на чергові медалі, зокрема у стрільбі з лука.

За результатами відбіркових змагань  усі троє лучників з Львівщини  успішно обіграли своїх суперників та вийшли до фіналів.

Фінальні змагання зі стрільби з лука відбудуться  у п’ятницю 29 вересня з 9.00 до 18.00 год. за канадським часом (у м.Торонто час на 7 годин відстає від часу в Україні).

Катерина Михайлова боротиметься за бронзу проти спортсменки з Великобританії за українським часом з 16.00 до 16.30 год (у Канаді з 9.00 до 9.30 год).

Роман Панченко боротиметься за "золото"  з представником Великобританії за українським часом з 17.10-17.40 год. (у Канаді з 10.10 до 10.40 год.).

Дмитро Сидорук  боротиметься за "золото" проти італійця за українським часом з 19.50 до 20.20 год. (у Канаді з  12.50  до 13. 20 год.).

Попри індивідуальні виступи, наші спортсмени ще братимуть участь в командних змаганнях!

Нараі українська збірна команда здобула на  Іграх Нескорених 7 медалей (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові).

При цьому львів’янин Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забізі на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А єдина жінка в українській команді львів’янка Катерина Михайлова також потрапила у фінальну стадію змагань з пауерліфтингу і посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.

Ключові слова:

ігри нескоренихспорт

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ