Збірна команда Львівщини успішно виступила на Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці

29 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Днями, у Миколаєві завершились змагання Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці. В індивідуальному заліку дрогобиччанин Віталій Войтів посів ІІІ місце у першій вправі та ІІ місце у другій вправі та став четвертим у багатоборстві.

За результатами чемпіонату Віталій Войтів  увійшов до складу національної збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті світу у Болгарії.

Окрім дрогобиччанина до складу збірної команди Львівщини увійшло ще 7 спортсменів – представників акробатичних осередків зі Львова та Дрогобича.

У загальнокомандному підсумку збірна Львівщини посіла 5 місце.

Загалом у особисто-командних змаганнях за програмою майстрів спорту України  взяли участь 75 кращих акробатів України.