VII Український навчальний курс EASD з вивчення цукрового діабету стартував на Львівщині

28 вересня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Впродовж трьох днів, з 28 по 30 вересня, триватиме VII Український навчальний курс EASD. Основне завдання навчань – покращити лікування хворих на цукровий діабет та провести наукові дослідження у галузі діабетології.

У  відкритті заходу взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, в.о ректора ЛНМУ імені Данила Галицького Мечислав Гжегоцький та голова Української діабетологічної асоціації Борис Маньковський.

У Львівській області близько 65 тисяч хворих на цукровий діабет, з них близько 11 тисяч потребує щоденного введення інсуліну.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Ірина Микичак відмітила актуальність та важливість цієї патології, на якій усім потрібно акцентувати увагу, аби попередити можливі ускладнення та ефективно лікувати.  

Під час навчального курсу окрім лекцій, планується проведення майстер-класів.

Зазначимо, захід об’єднав лікарів-ендокринологів, сімейних лікарів та лікарів суміжних спеціальностей не тільки з нашої країни, але й із інших країн – Білорусі, Молдови, Польщі, Грузії.

Організаторами заходу є Українська діабетологічна асоціація спільно з Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету (EASD).

 

Ключові слова:

курсцукровий діабет
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ