Українська громада Канади вболіває за національну збірну на Іграх Нескорених-2017

28 вересня 2017р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

В Торонто успішно тривають спортивні та супутні заходи в межах проведення міжнародних «Ігор Нескорених-2017». Громада українців Канади дуже активно підтримує національну збірну.

Сьогодні розпочинаються змагання зі стрільби з лука, у яких візьмуть участь і представники Львівщини  - Катерина Михайлова, Роман Панченко та Дмитро Сидорук.

Українська діаспора організувала теплу зустріч команди Нескорених в аеропорті в м. Торонто з квітами, прапорами, офіційними особами, оркестром та гімном України. Цьогорічні Ігри присвячені 150-річчю заселення Канади.

Яскравим та незабутнім залишиться вечірній прийом на честь української збірної Ігор Нескорених за участі Президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

На запрошення української діаспори у Торонто, військовики-спортсмени національної команди відвідали українську католицьку школу імені кардинала Йосипа Сліпого в Торонто. Спілкування з дітлахами – це неймовірний заряд позитиву, енергії та радощів.

Нагадаємо, що українська збірна команда на  Іграх Нескорених наразі здобула 5 медалей: 2 золоті – Олег Зимников(легка атлетика) та Василь Пашкевич (пауерліфтинг), 1 срібна – Олександр Ткаченко (легка актлетика) та 2 бронзові – Сергій Торчинський (штовхання ядра) та Вадим Свириденко (веслування на тренажерах).

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ