Троє представників Львівщини отримають премії Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України

27 вересня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 566-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» цьогоріч визначено 20 лауреатів премії, досягнення котрих сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Від Львівської області премії присуджено Ростиславу Височану - військовому капелану Української греко-католицької церкви Стрийської єпархії, та Софії Федині - доцентові кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, а також Данилу Кравцю - науковому співробітнику відділу рукописів Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника Національної академії наук, за культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини.

Представники Львівщини отримають премії в розмірі 50 тис. гривень за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях.

Із повним списком лауреатів премії можна ознайомитися за посиланням.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ