Делегація із Львівщини взяла участь у засіданні Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання у місті Батурин

26 вересня 2017р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у м. Батурин відбулось виїзне засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка.

У засіданні взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко.

Під час засідання учасники обговорили актуальні питання створення при місцевих державнихадміністраціях Координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання та проаналізували практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання на регіональному рівні.

Представники Координаційних рад з різних регіонів України, зокрема і Львівської області, обговорили подальші плани для покращення співпраці між міністерством та громадськими організаціями.

За результатами засідання Міжвідомчої комісії напрацюють відповідні рішення, спрямованні на подальший розвиток системи національно-патріотичного виховання.

Під час візиту учасники відвідали Цитадель Батуринської фортеці та палац Кирила Розумовського.

Ключові слова:

патріотичне виховання

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ