На Львівщині розпочинається польсько-український літературний фестиваль

26 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

З 26 до 1 жовтня у Львові відбуватиметься польсько-український літературний фестиваль „XXVII MIĘDZYNARODOWA GALICYJSKA JESIEN LITERACKA” «Польща – Україна – окрилені разом».

В межах фестивалю відбудеться конкурс молодих поетів – «Галицька Осінь». Відбірковий етап передбачає пошук молодих поетів серед учнівської та студентської молоді у  Стрийському районі Львівської області, м. Львові та м. Івано-Франківську. На основі конкурсного відбору оберуть найкращі поетичні твори. Мова конкурсу – українська, польська.

Основний етап передбачає  проведення літературних зустрічей у  Стрийському районі Львівської області, м. Львові та м. Івано-Франківську  в народних домах, навчальних закладах  учнівської та студентської молоді з відомими поетами з Республіки Польща і України та з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. За підсумками фестивалю видадуть альманах з віршами всіх учасників та розповсюдять по бібліотеках і навчальних закладах.

 Під час української частини „XXVII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej ” проведуть круглий стіл «Шляхами Митців Стрийщини – Корнелія Макушинського, Богдана Веселовського»  у Районному Народному домі м. Стрия, відкриття українсько-польської виставки книжкової графіки  Артура Грабовського (Польща) і Романа Білявського (Україна) у Львівському музей етнографії та художнього промислу, поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів Центрі польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську, Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича, участь у радіо та телепрограмах, екскурсії Львовом, відвідання музеїв Львівщини та Івано-Франківщини.

Відкриття та закриття фестивалю відбудеться в Палаці Потоцьких у Львові. Друга частина фестивалю відбудеться з 02.10 по 08.10.2017 року в Республіці Польща.

Ключові слова:

фестивалькультура
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ