26 вересня - Всесвітній День контрацепції

26 вересня 2017р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

26 вересня у всьому світі щорічно відзначють День контрацепції. Щороку в цей день проводять масштабну інформаційну кампанію, що охоплює населення репродуктивного віку. Заходи, присвячені цьому дню, проводят під девізом: «Контрацепція - це ваше життя, це ваша відповідальність».

Основним завданням дня є привернення уваги громадськості до проблем, які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції, а також максимально підвищити обізнаність населення про методи контрацепції та дати молодим людям можливість самостійно приймати поінформовані, виважені рішення щодо питань сексуального та репродуктивного здоров'я, попередження незапланованих вагітностей.

Як розповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї Марія Малачинська, з ініціативи Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення заплановано зустріч з молоддю, присвячену питанням сучасної контрацепції. Захід відбудеться 26 вересня 2017 року о 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Короленка, 9. Молодь матиме можливість обговорити з лікарями  акушерами-
гінекологами різноманітні методи контрацепції та особливості їх застосування.

Ключові слова:

охорона здоров’я
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ