На Львівщині презентували виставку фотографій із зони АТО

25 вересня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 вересня, у приміщені Львівської облдержадміністрації презентували виставку фотографій із зони антитерорестичної операції. Окрім світлин, в експозиції представили й атрибутику активістів Майдану “Революції Гідності” – каски, щити, гільзи, а також бойові ракети.

Світлини, презентовані на виставці, відтворюють події із передових позицій, де відбуваються бої. За словами організаторів, експозицію створили, щоб показати, яка ситуація на Сході України, а також зберегти пам’ять про Героїв Майдану.

“Ми організували виставку, щоб нагадати усім мешканцям міста, туристам та гостям, що війна ще триває, щоб кожен зміг побачити, з чого атакує  ворог і допомагав хлопцям на передовій,  бо тільки спільними зусиллями зможемо здолати окупанта”, – наголосив Cтепан Білас, голова спілки учасників бойових дій “Побратими України”.

Участь у відкритті виставки взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Дуже важливо, що у фойє найвищої державної установи Львівщини презентована ця виставка, щоб люди, які приходять сюди розуміли реалії, які відбувають у державі і не забували, скільки держава віддає на оборону, а з іншого боку знали про те,  що вони мають право у владних мужів вимагати належного рівня роботи,"  – зазначив голова Львівської ОДА.

Зазначимо, експонати із зони АТО та подій “Революції Гідності” зможе побачити кожен охочий на першому поверсі Львівської ОДА до 14 жовтня. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ