Освітяни Львівщини перейняли досвід країн ЄС у сфері реформування профтехосвіти в Україні

25 вересня 2017р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Нещодавно у Луцьку відбувся міжнародний семінар «Можливості використання досвіду країн ЄС для реформування професійної освіти в Україні».

Це знакова подія у розвитку професійної освіти для Львівщини та Волині, де з минулого року активно працює німецько-український проект, покликаний пришвидшити реформи у сфері професійно-технічної освіти.

Участь у семінарі взяли понад 50 учасників з 18 професійно-технічних навчальних закладів Волинської, Львівської та Рівненської областей, закордонні делегації з Польщі, Німеччини та Естонії, а також соціальні партнери, науковці, представники Міністерства освіти та науки України.  

Більшість присутніх об'єднувала спільна участь у міжнародних проектах, зокрема у проекті ЄС «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону», «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» та українсько-естонському проекті «Досвід Естонії на допомогу реформам професійної освіти в Україні. Волинська область».

У межах семінару, присутні ознайомились з сучасними соціальними технологіями у підтримці учнів ПТНЗ. Відтак, запрезентували  аналіз результатів вище перерахованих міжнародних програм.

Окрім цього, німецький експерт у сфері професійно-технічної освіти Вільгельм Аппольд порушив питання дуальної освіти, впровадженя якої в українську профтехосвіту сьогодні активно обговорюється як в експертному середовищі освітян, так і на рівні бізнесу. Зокрема, про свій досвід впровадження елементів дуальної освіти в межах цього проекту розповіли представники підприємств-учасників «СКФ Україна», «Модерн-Експо» та «Волинь-Кальвіс».

У межах семінару присутні обмінятися досвідом для подальшої співпраці, об'єднав учасників в пошуку ефективних шляхів підвищення якості як національної освіти, так і розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів.

Організатор заходу - управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  за підтримки  німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ