На Львівщині учасники міжнародного симпозіуму створять найбільшу акварельну роботу

22 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

З 20 по 23 вересня на Львівщині за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації відбувається Міжнародний  симпозіум з акварелі «Тиждень акварельної майстерності у Львові» (The International Symposium «LVIV Watercolor Week Workshop»).

 Учасниками симпозіуму – художники Ізраїлю, Молдови, Києва, Одеси, Харкова, Львова.

 Метою симпозіуму є популяризація техніки акварелі, обмін досвідом та встановлення творчих контактів, створення комунікативної платформи, яка в майбутньому буде основою для розробки нових проектів із розвитку вітчизняного соціокультурного середовища.

 Мистецькі заходи розпочались презентацією творчих робіт у виставкових залах Інституту бібліотечних досліджень мистецьких ресурсів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. Василя Стефаника.

У підсумку симпозіуму  художники колективно створять спільну акварель розміром 1,5 х 10 метрів у сквері «на Валах» біля Львівської облдержадміністрації, у п’ятницю, 22 вересня,  о 16.00 год. (у випадку дощу - у фойє Львівської обласної ради, вул. Винниченка, 16).

Ключові слова:

культурахудожники

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ