Відбувся II форум національно-культурних товариств Львівщини "Разом у Незалежній Україні"

17 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю,17 вересня, відбувся  II Форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом у Незалежній Україні».

Форум розпочав свою роботу з круглого столу у якому, зокрема, взяли участь в. о директора департаменту Мирослава Туркало, представники дипломатичних установ Канади, Угорщини, Білорусі, Чехії, Польщі, керівники всеукраїнських та обласних національно-культурних товариств, науковці. учасники подискутували щодо питань створення Будинку національних культур, впорядкування місць національної пам’яті на території області, висвітлення життя національних громад Львівщини.

По закінченню круглого столу представники національних товариств у національних костюмах пройшли урочистою ходою, в якій взяли участь19 товариств, а також дипломатичні представники і жителі міста.

На площі, перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся концерт, де представники цих товариств показали свою культуру. В межах форуму відбулися заходи фольклорного фестивалю «Орнаменти-Фест».

З вітальним словом до учасників звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні українська держава гарантує вільне волевиявлення і вільне застосування мов всіх тих людей, які живуть в Україні. І саме ми тут, на Львівщині, де серце і душа України, повинні продемонструвати всьому світові – будь-яка мова має право на те, щоби використовуватись, будь-яка культура має право бути представлена. Ми маємо пам’ятати ті коріння, звідки походять наші предки, повинні шанувати їхні традиції, їхні звичаї та культуру» - наголосив Олег Синютка. 

Ключові слова:

культурафестиваль

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ