Запитання та відповіді щодо закону про освіту: міністр освіти про новації

16 вересня 2017р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, під час робочого візиту на Львівщину міністр освіти та науки України Лілія Гриневич обговорила з освітянами та представниками громадськості новий закон про освіту у межах проекту «Перспективи української освіти (прийняття нового закону про освіту)».

Опісля виступу міністра та презентації нового закону, освітяни запитували про  переваги, що дає новий Закон «Про освіту» для дошкільної, шкільної, позашкільної та вищої освіти. Також про  терміни прийняття Закону та чому він потрібен вже зараз.

 «Ми повинні поставити перед собою мету – якою має стати освіта для сучасних дітей, щоб вони могли самореалізуватися і розбудовувати Україну. Закон про освіту власне і готувався як відповідь на нові виклики,порівняно з тим попереднім законом, який був прийнятий ще 1991 року.  І ці виклики – це ХХІ століття з його технологіями, це необхідність приймати безліч рішень, які мають приймати молоді люди, щоб бути успішними. А також це виклики демократичного суспільства і навіть виклик війни на Сході та Російської агресії. Тобто ми мали відповісти цим законом на такі виклики» - наголосила Лілія Гриневич.

Ключові слова:

освіта
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ