На Форумі видавців презентували нове видання Володимира Горбуліна «Хроніки передбачень. 2006-2017»

16 вересня 2017р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У суботу, 16 вересня, у межах 24 Форуму видавців Володимир Горбулін презентував свою збірку новел «Хроніки передбачень. 2006-2017».

«Фактор несподіванки – це інструмент, яким завжди користуються агресори, і його дія залежить від реакції жертви. У нашому випадку, у гібридній війні із Росією, реакція українського народу була сповільненою, але абсолютно правильною, - зазначив під час презентації книги Володимир Горбулін. - Ми не повинні недооцінювати запас внутрішньої міцності українців».

На презентації були присутні колеги та друзі автора, представники влади та громадськість. Із виходом у світ нового видання автора привітав також голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні свою книгу презентує велика людина. Володимир Горбулін – доктор технічних наук, людина, яка стала одним із співавторів не стільки радянського, а українського ракетного дива, силу і потужність якого визнає весь світ», - наголосив Олег Синютка. 

«Хроніки передбачень» – збірка новел, які створювались понад десятиріччя. Зібрані разом, вони нагадують «віртуальну екскурсію» у другу половину історичного періоду незалежності України і водночас надають можливість наживо доторкнутись до майбутнього. У своїх новелах автор конструює архітектоніку найновітнішої історії світу і водночас проводить цікаві історичні паралелі.

Зазначимо, що окрім збірки «Хроніки передбачень. 2006-2017», на заході також представили колективну монографію за редакцією Володимира Горбуліна "Світова гібридна війна: український фронт", яка була видана українською та англійською мовами.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ